Buse Öğretmeni Döve Döve Komaya Soktu!

Buse Berfi Yılmaz, 7 yaşındaki çocuğu ile birlikte Kartal’da yaşıyordu. 7 ay önce 40 yaşındaki Ahmet Hasan T. ile sevgili oldu. 12 Mayıs Pazar günü; Yılmaz, erkek arkadaşı tarafından darbedildi ve bir kız arkadaşına durumu anlattı. Erkek arkadaşının kafasını duvara vurduğunu söyleyerek vücudundaki darp izlerini gösterdi.

Kafatası Kırıldı, Vücudunda Darp İzleri Var

14 Mayıs Salı günü Buse Berfi Yılmaz, erkek arkadaşı Ahmet Hasan T. ile buluştu. Yılmaz’a ait otomobille ilerleyen ikili arasında tartışma çıktı. Ahmet Hasan T., yere düştüğünü söyleyerek kız arkadaşı Yılmaz’ı ambulansla Maltepe Devlet Hastanesine götürdü. Yılmaz’ın kafatasında 2 kırık, vücudunun çeşitli yerlerinde ısırık, tırmalama ve darp izleri olduğu ortaya çıktı. Bilinci kapalı şekilde yoğun bakımda tedavi altına alınan Yılmaz’ın hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Polis ekipleri, olayla ilgili inceleme başlattı. Yılmaz’ın aracı da incelendi.

‘Nerede Durduğumuzu Hatırlamıyorum’

Ahmet Hasan T., kız arkadaşının ailesine; otomobilde ilerledikleri sırada aralarında tartışma çıktığını, aracı kullanan Yılmaz’ın, otomobilden indiğini ve kendisinin direksiyon başına geçtiğini anlattı. Vitesi geri taktığında aracın Buse Berfi Yılmaz’a dokunduğunu ve yere düştüğünü söyledi. Polise verdiği ifadede ise, Yılmaz’ın araçtan indikten sonra yere düştüğünü belirtti. Şokta olduğu için olayın nerede yaşandığını hatırlamadığını ve Üsküdar Kısıklı’da olabileceğini söyledi. Yılmaz’ın annesi Zeynep Yılmaz, “Kızım darp edilmiş. Erkek arkadaşından ayrılmış, kovmuş onu. Bir aşamada barışmışlar. Tekrar buluşuyorlar. Araç içinde bir tartışma yaşıyorlar. Kızım arabadan çıkıp ‘Al araba senin olsun’ diyor. Kızım çıkınca erkek arkadaşı kızımın arabasına biniyor. Biraz gidince bakıyor arkasına ki kızım düşmüş. Onu oradan alıyor. Maltepe Devlet Hastanesi’ne getiriyor.” dedi.

Şüpheli Tavırları Kameralara Yansımış

Konuşmasına devam eden Yılmaz, “Kızım ambulansla Maltepe Devlet Hastanesi’nden Lütfi Kırdar’a giderken şüpheli de kızımın aracıyla kızımın yaşadığı eve gidiyor. O saat içerisinde benim kızımın kapısının önünde, otoparkta kamera kayıtlarımız var. Arabanın içinden bir şeyler çıkartıyor. Tekrar acil servise geliyor.” diye ekledi.

Uyuşturucu Sebebiyle 2 Suç Dosyası Varmış

Anne Yılmaz, ” Suç duyurusunda bulunduğumuz zaman şahsın, uyuşturucudan 2 tane suç dosyasının olduğunu öğrendim. Elini kolunu sallayarak dolaşıyor şu an. Bir an önce adaletin yerini bulmasını istiyorum.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir